Na kontaktoni

Mos ngurroni të na kontaktoni për çdo pyetje apo shqetësim. Ju mund të përdorni formularin në faqen tonë të internetit ose të na dërgoni me email direkt. Ne e vlerësojmë interesimin tuaj dhe mezi presim të dëgjojmë nga ju.

Email

info@perspektive.agency

Numri

+383 43 814 181 +491781956724

Adresa

Rr.Muharrem Fejza
Prishtine , 10000

Orët e Punës

Hënë - Premte: 9:00 - 16:00

Shtune: Mbyllur

Diele: Mbyllur